Motyw podstrony

Bezpłatne porady prawne

Ustawodawczość jest niezwykle skomplikowaną sprawą, szczególnie dla osób, które nie specjalizują się w jej dziedzinie ze względu na innego rodzaju wykształcenie bądź zainteresowania. Nasza kancelaria zajmuje się udzielaniem porad prawnych osobom, które ich potrzebują i znajdują się w trudnej sytuacji w tym zakresie. Nasi adwokaci są do dyspozycji wszystkich Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. W szczególności w zakres naszej specjalizacji wchodzą odszkodowania – zajmujemy się świadczeniem pomocy w ich dochodzeniu.

Zapraszamy do zapoznania się z numerami telefonów, pod którymi można się kontaktować z nasza kancelarią w przypadku, kiedy potrzebują Państwo pomocy z zakresu porad prawnych. Ponadto możliwe jest również skontaktowanie się z nami za pomocą adresu e-mail lub przychodząc do naszej siedziby w Warszawie.

Opłata za połączenie wg stawek operatora dzwoniącego. Płatność jak za standradowe połączenie.

person
mail
mode_edit
sms

 
Wyślij zapytanie
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem