Motyw podstrony

Bezpłatne porady prawne - wywłaszczenia i zwroty nieruchomości

Nieodpłatnie analizujemy sprawy o odszkodowania i zwroty wywłaszczonych nieruchomości. Porad udzielają adwokaci i radcy prawni.

Zainteresowanych uzyskaniem bezpłatnej porady prawnej w sprawie wywłaszczenia własności nieruchomości, odszkodowania za wywłaszczenie, zwrotu nieruchomości wywłaszczonej bądź roszczeń dekretowych zapraszamy do kontaktu z prawnikami. Bezpłatne porady prawne udzielane są od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.

Kontakt:

 • tel. kom. 531 200 351
 • tel. 22 627 46 33

Połączenie standardowe. Płatne wg stawek operatora dzwoniącego. Można także zgłosić potrzebę porady prawnej przez formularz zgłoszenia.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 • Odszkodowanie za wywłaszczenie i zwrot nieruchomości
  Odszkodowanie za wywłaszczenie i zwrot nieruchomości

  Profesjonalnie pomagamy klientom w sprawach dotyczących wywłaszczenia nieruchomości. Oferujemy wsparcie adwokatów i radców prawnych wyspecjalizowanych w sprawach o zwrot nieruchomości wywłaszczonej, odszkodowanie za wywłaszczenie oraz dotyczących tzw. roszczeń dekretowych (dekret Bieruta i inne).

  Dowiedz się więcej
 • Unieważnienie decyzji wywłaszczeniowej
  Unieważnienie decyzji wywłaszczeniowej

  Osoba zainteresowana odszkodowaniem za wywłaszczenie nieruchomości bądź jej zwrotem, zasadniczo procedurę rozpoczyna od unieważnienia decyzji wywłaszczającej nieruchomość.

  Dowiedz się więcej
 • Zwrot nieruchomości wywłaszczonej
  Zwrot nieruchomości wywłaszczonej

  Właściciel lub spadkobiercy właściciela, którego nieruchomość została wywłaszczona, może niekiedy uzyskać zwrot zabranej nieruchomości. W artykule omawiamy procedurę.

  Dowiedz się więcej
 • Odszkodowanie za wywłaszczenie
  Odszkodowanie za wywłaszczenie

  W publikacji prezentujemy obowiązujący sposób postępowania w sprawie wywłaszczenia nieruchomości oraz ustalania wysokości odszkodowania za jej wywłaszczenie.

  Dowiedz się więcej
Bezpłatne porady prawne - wywłaszczenia i zwroty nieruchomości
person
mail
mode_edit
sms

 
Wyślij zapytanie

Duże Odszkodowania Sp. z o.o.
Ul.Opaczewska 44 lok. 9
02-372 Warszawa

NIP: 525 24 24 512
KRS: 0000304688

Sekretariat:
22 627 46 33
info@duzeodszkodowania.com

Odszkodowania powypadkowe:
531 200 351

Odszkodowania medyczne:
531 200 352

Inne odszkodowania i służebności:
22 627 46 33

Kontakt
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem