Motyw podstrony

O naszej kancelarii odszkodowawczej

Duże Odszkodowania Kancelaria Odszkodowawcza rozpoczęły działalność w marcu 2008 roku. Od początku prowadzenia działalności w zakresie dochodzenia odszkodowań stawiamy na uczciwość, wysoką jakość, zaangażowanie, życzliwe podejście do klienta oraz rozwój.

Duże Odszkodowania współpracują z adwokatami zapewniając klientom najwyższej jakości zastępstwo prawne i procesowe. Dbamy o dobór najlepszych adwokatów, wyspecjalizowanych w dochodzeniu odszkodowań. Tworzymy wartościowe i długofalowe relacje. Jednocześnie klienci Spółki od początku jej funkcjonowania nie ponoszą żadnych kosztów wstępnych. Zapewniamy zatem wysoką jakość obsługi przy korzystnej ofercie.

Prezesem Zarządu Spółki od początku jej powstania jest Agnieszka Prętczyńska. Pani Prezes zrealizowała liczne szkolenia z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem oraz zasobami ludzkimi. Jest także czynnym zawodowo adwokatem, dzięki czemu Duże Odszkodowania są w stanie należycie wybierać pełnomocników swoim klientom. Dobór zaś właściwej kadry był dla Spółki zawsze priorytetem, bowiem uważamy, że o sukcesie przedsiębiorstwa decydują ludzie.

Duże Odszkodowania od lat należą do najwyżej cenionych przez klientów kancelarii odszkodowawczych. Spółka za działalność w latach 2013 i 2014 otrzymała certyfikat "Wzorowego Fachowca". Za działalność w roku 2012 została wyróżniona certyfikatem "Sprawdzonego Przedsiębiorcy" przez PGC. Duże Odszkodowania  przykładają ogromną wagę do zapewnienia klientom życzliwej obsługi i wysokiej jakości świadczonych usług.

Dochodzimy odszkodowań na terenie całego kraju.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

 

 

 

tagi: kancelaria odszkodowania, kancelaria odszkodowawcza, odszkodowania warszawa, dobra kancelaria odszkodowawcza, odszkodowania adwokat, odszkodowania powypadkowe, dochodzenie odszkodowań, odszkodowania pomoc

person
mail
mode_edit
sms

 
Wyślij zapytanie
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem